dBb Dětská vanička cestovní skládací zelená

Internetová cena: 1 349 Kč
1 týden
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Komfortní skládací vanička určena pro děti od narození až do 18ti měsíců. Konstrukce a dno vaničky jsou vyrobeny  pevného polypropylénu v bílé barvě, stěny z pružného materiálu v zelené barvě.

  • 2 držáky na mýdlo
  • vypouštěcí ventil s indikací teploty
  • minimální potřeba místa ve složeném stavu
  • obsah 10-20l podle věku dítěte

Hmotnost: 2,1 kg Rozměry ve složeném stavu: 81 x 44 x 5 cm, rozměry v rozloženém stavu: 81 x 44 x 23 cm


  • Barva: zelené
  • Druh: vaničky
Výrobce dBb Remond

Jak správně vybrat

Výběr dětské vaničky

Jako u většiny pomůcek pro děti, je i u dětské vaničky na trhu z čeho vybírat.

Na výběr je několik velikostí, barev a tvarů.

Klasické dětské vaničky jsou vyrobené z plastu. V obchodech se ale dají pořídit i vaničky nafukovací, které jsou vhodné hlavně například při cestování (volit můžete i cestovní skládací vaničku, vyrábí např. Stokke). Jejich součástí je i lehátko, jsou skladné a dají se případně využít i jako bazének.

Před samotným nákupem je dobré si uvědomit, jak velkou vaničku chcete a také zda má být anatomicky tvarovaná nebo klasická.

V případě anatomického tvarování již není třeba pořizovat koupací lehátko pro miminka (Babymoov Aquascale, Cam Baby Bagno, Maltex Baby, dBb Remond, Shnuggle, atd). Naproti tomu klasická vanička je prostornější a ploché dno bez anatomického tvarování je vhodné pro koupání i větších dětí (Bebe Jou atd.) Například výrobce Luma pak nabízí i ucelenou koupací sadu.

Dále je dobré rozmyslet si, zda využijete u vaničky vlastní výpustní ventil a také stojánek, někdy doplněný i malým přebalovacím pultem a praktickými přihrádkami na pomůcky při koupání (Cam Kit bagno, Babymoov stojan+výpusť).

Vedle standartních vaniček výrobci nabízí například i speciální, určenou do sprchového koutu. Další možnou alternativou je také koupací kyblík. Roztomilým luxusem pak může být i vanička s vířivkou :-) Praktické jsou vaničky se zabudovaným topným tělesem pro udržení teploty vody (Babymoov Aquanest), zabudovanou vlastní váhou a digitálním teploměrem apod. (Babymoov Aquascale).