Papám HiPP, rostu líp!

Milovníci značky HiPP, máme pro vás dvouměsíční výzvu

Nakupujte v měsíci říjnu a listopadu mléka, výživu, kosmetiku HiPP a my vám za nákupy dáme dárky. Čím více nakoupíte, tím lepší dárek dostanete! Nákupy se sčítají z obchodu i e-shopu (je potřeba použít registrovaný účet, jinak je nemáme jak spojit). V celém dvouměsíčním období můžete klidně dosáhnout na dárek a začít znova. Nic také nebrání tomu udělat rovnou jednu objednávku za celou částku a dárek rovnou přibalíme :-)

 

Cíle jsou stanoveny takto:

  • po dosažení útraty 999 Kč můžete dosta deštník HiPP a začít znova, nebo pokračovat v útratách
  • po dosažení útraty 1.499 Kč můžete dostat nahřívacího hrošíka HiPP  a začít znova, nebo pokračovat v útratách
  • po dosažení útraty 1.999 Kč můžete dostat měkkou dětskou deku HiPP  a začít znova, nebo pokračovat v útratách
  • po dosažení útraty 2.999 Kč dostanete velkou piknikovou deku HiPP a můžete začít znova

Potřebujeme vaši spolupráci :-) My totiž nepoznáme, zda chcete již poslat dosažený dárek, nebo sbírat dále na vyšší dárek.

  • e-shop při postupném sbírání - jakmile tedy dosáhnete svého cíle a budete chtít vybrat dárek (pak můžete začít znova), napište nám prosím e-mail na obchod@malvik.cz:

Předmět: dárek HiPP

Text: Prosím o zaslání dárku XY, uvést e-mail, na který je registrace, můžete připojit i rekapitulaci útrat za HiPP, ale my je v účtu také vidíme. 

  • e-shop při jedné objednávce v hodnotě - pokud chcete zaslat dárek rovnou s objednávkou, která splňuje cíl, napište to rovnou do poznámky u objednávky
  • na prodejnách je to jednoduché, tam si rovnou řeknete, jak to chcete, a dárek si rovnou odnesete, když už budete chtít

 

 

Abychom vám pomohli nakupovat, připravili jsme v průběhu i 3 krásné akce. Můžete si tak své útraty a cíle na dárek dobře rozplánovat, sami víte nejlépe, jakou spotřebu HiPP máte, a my odhalujeme, kdy na co bude akce. Je to ve vašich rukou :-)

1.-31-10.2019

1.-30.11.2019

Těšíme se na vaše nákupy v obou prodejnách i e-shopu