Malvíkend

Je tady další speciální víkend, který je pro Vás přichystaný v prodejně Malvík v Hostivici. Během tohoto víkendu můžete nejenom nakoupit za opravdu unikátní ceny, ale zároveň si dát něco dobrého, zasoutěžit  a užít si zábavu. Podrobnosti budou postupně přibývat níže, nebo na našich facebookových stránkách, tak vše bedlivě sledujte.

 

Po celé 3 dny nakoupíte cokoli* se slevou 8%. Ale tím to zdaleka nekončí. Připravili jsme ještě dlouhý seznam věciček s nebývalou slevou 20-75%. Věříme, že si vyberete. 

V prodejně je najdete na vyhrazeném místě. Veškeré zboží s extra slevou je do vyprodání zásob.

Prohlédněte si také trvalou nabídku zlevněného zboží zde..

8% slevu můžete uplatnit v e-shopu zadáním slevového kódu MVIKEND2, v prodejně Vám bude sleva odečtena na pokladně.

* sleva se nevztahuje na značky Be Safe, TFK, Joie, X-lander, Nuna, Navington, Maxi Cosi, Pampers, Joolz, Cybex Fashion, dárkové poukazy a nesčítá se s jinými slevami či akčními nabídkami.

  

Malvíkend není ovšem jen o nákupech. Chceme, aby to byl pro Vás i Vaší rodinu zážitek a příjemně strávený čas. 

Pro Vaše děti je k dispozici vnitřní  herna a venkovní hřiště. O víkendu má být krásné počasí,  ? o to větší radost máme, že pro vás během soboty i neděle budeme moci nabídnout i občerstvení, takže si po nákupu můžete dát něco dobrého na zub. V nabídce nebude chybět káva, zmrzlina i ledová tříšť. ?O víkendu O víkendu má být krásné počasí?, o to větší radost máme, že se nám nakonec pro vás podařilo sehnat i občerstvení, takže si můžete po nákupu či soutěži dát něco dobrého na zub. V nabídce by neměla chybět káva, zmrzlina, palačinky a ledová tříšť. ?☕má být krásné počasí?, o to větší radost máme, že se nám nakonec pro vás podařilo sehnat i občerstvení, takže si můžete po nákupu či soutěži dát něco dobrého na zub. V nabídce by neměla chybět káva, zmrzlina, palačinky a ledová tříšť. ?

Na sobotu jsme připravili naprosto ojedinělou soutěž v přebalování, kde hlavní cenou pro vítězku je kočárek Maxi Cosi Mura s hlubokou korbou!

 

Propozice soutěže 

termín: 5.8.2017 14.00-16.00h

soutěžící: těhotné maminky (s těhotenským průkazem), přednost mají online registrované, dále na místě registrované, případně příchozí bez registrace, pokud zbudou volná místa.

pravidla: na přebalovacím pultu Ceba svléknout panenku, přebalit a obléknout s použitím všech připravených oblečků Noppies a plínek. Při rovnosti časů vítěze je připraven "rozstřel" kdo rychleji vypije 100ml kojenecké vody z lahvičky Tommee Tippee se savičkou pro novorozence :-)

vyhlášení: po skončení soutěže krátce po 16. hodině

Celou soutěží bude provázet hvězdný moderátor a hrdý tatínek Pavel Cejnar.

 

 Budeme velmi rádi, když nás navštívíte a užijete si s námi skvělý víkend.

 Upozorňujeme, že během akce bude omezena možnost parkování u prodejny. Prosíme o trpělivost, toleranci a opatrnost.

Team Malvík