Čtyři nejlepší kamarádky jsou elegantní, sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Sára (Hana Vagnerová) má hezký zadek, a tak ho začala fotit a žít ve světě sociálních sítí. Jako úplně čerstvá matka se chystá napsat knihu, ale představovala si to celé nějak jednodušší. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije tak trochu ve zlaté kleci, její manžel workoholik (Jiří Langmajer) moc doma není, a tak není divu, že ji okouzlí mladý zpěvák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchodu s Kamilem (Václav Neužil) bez peněz, prostě upracovaná a uhoněná matka dvou sígrů. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má skvělého kluka (Štěpán Benoni), nesnesitelné rodiče, je těhotná a je jí špatně úplně ze všeho. Ale hlavně mají jedna druhou...

Po nekonečném čekání a odkladech termínů premiéry kvůli covid opatřením jsme se konečně dočkali! A máme se na co těšit :)

 

Sledujte videa

Prohlédněte si fotky

 

Do předpremiéry Malvík zbývá

9 DNÍ

Do premiéry v kinech zbývá

12 DNÍ

 

21.6.2021 proběhne slavnostní předpremiéra filmu Matky v omezené kapacitě pro 226 diváků z řad našich zaměstnanců, dodavatelů a hlavně zákazníků Malvíka a HiPP. Těšit se můžete na setkání s producenty a herci. Promítáme ve 13.30 v kině Lucerna. 

Máte zájem o lístky? Sledujte sociální sítě Malvík a HiPP, ať vám neuknikne žádná příležitost je získat :)

Premiéra v kinech je plánována na 24.6.2021, srdečně zveme všechny a garantujeme skvělou zábavu!

 

Produkty z Malvíka ve filmových rodinách


 

Další produkty od dodavatelů:

  

 

Kde nás najdete

  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.