Reer Sluneční clona na kočárek šedá

 Sluneční clona na kočárek šedá - poskytuje stín a chrání před spálením (UPF: 50+) - snadná a rychlá montáž Všestranná ochrana pro slunečné dny Jemná… Zobrazit více

Reer
Internetová cena: 279 Kč

Nákupem získáte 1 bod do věrnostního programu.

4 týdny
Kód: P1262141
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


 Sluneční clona na kočárek šedá

- poskytuje stín a chrání před spálením (UPF: 50+)
- snadná a rychlá montáž

Všestranná ochrana pro slunečné dny
Jemná dětská pokožka si dosud nevyvinula vlastní ochranu proti UV záření. Jen pár minut nechráněných na slunci stačí ke spálení pokožky. Spálení sluncem je pro vaše miminko nejen velmi nepříjemné a bolestivé, ale také zvyšuje riziko pozdějších kožních onemocnění.
To je důvod, proč pokožka vašeho dítěte potřebuje extra ochranu. Sluneční clona na kočárek dodá Vašemu miláčkovi příjemný stín a ochrání před škodlivým UV zářením.

Poskytuje chladivý stín
díky velkým rozměrům

Clona téměř zcela zakrývá volnou plochu kočárku a poskytuje tak dostatečný stín téměř v každé poloze slunce. To zabraňuje zahřívání vnitřku kočárku a zajišťuje příjemné klima uvnitř. Zatemnění zároveň umožňuje příjemný výlet bez oslnění.

Spolehlivá ochrana proti UV záření
díky vysoce kvalitním materiálům

Clona je vyrobena ze 100% pongee polyesteru. Toto pevné, hustě tkané syntetické vlákno absorbuje až 98 % slunečních paprsků a nabízí tak citlivé dětské pokožce UV ochranu 50+. Hustý materiál zároveň zabraňuje pronikání lehkého deště.

Přizpůsobitelné poloze slunce
díky různým možnostem montáže

Clona umožňuje individuální polohování v závislosti na oslunění, snadno a pohodlně. Pro velké plochy stínu se clona položí přes stříšku kočárku a upevní. Když je ráno nebo večer slunce nízko, lze plachtu snadno připevnit na bok.
Když se plachta nepoužívá, je stažena dozadu jako roleta; není nutné ji z kočárku sundávat.

Jednoduché, bezpečné uchycení
díky celoobvodové gumě a šňůrkám

Celoobvodová guma a upevňovací popruhy umožňují flexibilní použití na kočárcích i protisměrných kočárcích. Pro připevnění se plachta položí přes stříšku, gumička se stáhne pod vaničku a popruhy se připevní k madlu.
Pro bezpečné držení - i ve větrných podmínkách nebo na nerovném povrchu.

Detaily produktu:
- poskytuje stín a chrání před spálením (UPF: 50+)
- pohodlné přizpůsobení poloze slunce
- chrání před bočním větrem a mírným mrholením
- snadná a rychlá montáž
- lze prát v pračce

Rozměry: cca 34-52 cm x 72 cm

Barva Šedá
Výrobce Reer