Reer Moskytiéra na kočárek BiteSafe, černá

Moskytiéra na kočárek BiteSafe - bezpečně chrání před hmyzem - univerzální pro hluboké kočárky, sportovní kočárky a golfky - celoobvodová guma pro rychlé… Zobrazit více

Reer
Internetová cena: 149 Kč

1 týden
Kód: P1325094
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


Moskytiéra na kočárek BiteSafe
- bezpečně chrání před hmyzem
- univerzální pro hluboké kočárky, sportovní kočárky a golfky
- celoobvodová guma pro rychlé nasazení/sejmutí a optimální držení
- lze prát na 30°C v pračce (v síťce na prádlo)
- barva: černá
- dostupné také v bílé barvě

Dobře chráněné celé léto
Jakmile se počasí umoudří a teploty se začnou zvedat, i ty nejmenší děti rády vyrazí ven. Abychom si užili bezstarostný den venku, potřebujeme dobrou ochranu.
Síť proti hmyzu do kočárků BiteSafe nabízí Vašemu dítěti spolehlivou ochranu před otravným hmyzem a zabrání bolestivým štípnutím od včel, vos, sršňů a podobně.

Spolehlivá ochrana
Extra jemná síťovina
Síť s obzvlášť jemnými oky zajišťuje, že síť proti hmyzu udrží i ty nejmenší tvory venku. Tím spolehlivě zabrání kontaktu s vosami, pakomáry apod. a ochrání před jejich bolestivými kousnutími a bodnutími. Plně elastický kryt také uzavře všechny možné mezery, kudy by se hmyz mohl dostat k Vašemu dítěti. Extra odolná tkanina zajišťuje, že bude perfektně fungovat i při častém používání.

Flexibilní použití pro hluboké kočárky, sportovní kočárky a golfky
Ochranná síť je extrémně elastická a dostatečně pružná, aby se přizpůsobila individuálnímu tvaru vašeho kočárku. Lze jej tedy použít pro hluboké kočárky, sportovní kočárky a golfky. A to znamená, že může být používán obzvláště dlouho.

Praktický
Malý a šikovný
Lehká síťka se dá složit na velmi malou velikost, aby se ušetřilo místo v každé tašce na pleny nebo kabelce, takže ji budete mít vždy po ruce, když ji budete potřebovat. Kdykoli ji budete potřebovat, lze ji díky gumičce snadno nasadit na kočárek, takže Vaše dítě bude během okamžiku chráněno před hmyzem.

Další praktičtí pomocníci
Síť proti hmyzu do kočárku nebo dětské postýlky
Pokud hledáte další produkty na ochranu Vašeho dítěte před otravnými komáry, štěnicemi a jiným hmyzem, máme pro Vás perfektní řešení. Řada Bite&Safe obsahuje kromě sítě na kočárky (k dispozici v černé nebo bílé barvě) také síťku proti hmyzu na dětské autosedačky. Pro klidnou noc doma nebo na výletech nehledejte nic jiného než sítě proti hmyzu do postýlek a cestovních postelí.

 

Výrobce Reer