Reer Držák tašky na pleny

Držák tašky na pleny Clip&Go - Clip&Go: držáky na kočárky umožňují snadné připevnění tašek, kabelek, nákupních tašek nebo hraček - snadné a rychlé… Zobrazit více

Reer
Internetová cena: 179 Kč

1 týden
Kód: P1262136
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


Držák tašky na pleny Clip&Go

- Clip&Go: držáky na kočárky umožňují snadné připevnění tašek, kabelek, nákupních tašek nebo hraček
- snadné a rychlé připevnění
- univerzálně použitelné

Dobře vybavený na cesty
Ať už nakupujete nebo jdete na procházku, s dítětem v kočárku to může být často velmi stresující. Na cestách potřebujete některé důležité věci, jako jsou plenky, vlhčené ubrousky, lahve atd.
Reer háčky na kočárky Clip&Go (2 kusy) nabízejí rodičům větší pohodlí na procházky s kočárkem, protože zajišťují, že tašky na plenky, nákupní tašky nebo kabelky jsou bezpečně připevněny k rukojeti. Máte volné ruce, vše je bezpečně uloženo, ale stále na dosah.

Snadná přeprava
Uchycení tašek na plenky, kabelky a mnoho dalšího.

K háčku na tašky lze připevnit různé předměty. Jsou ideální na zavěšení tašek na plenky, kabelky nebo nákupní tašky. Tímto způsobem lze tašky snadno přepravovat na kočárku a nemusí se vozit jako další zátěž.
Poznámka: Nepřepravujte těžké předměty, jinak by se kočárek mohl převrátit.

Více stability
dvojitým uchycením

Sada háčků Clip&Go se skládá ze 2 samostatných háčků. Pokud jsou tyto připevněny k levé i pravé vnější straně rukojeti, je hmotnost rovnoměrně rozložena po celé rukojeti a zajišťuje tak stabilitu. Dvojité uchycení výrazně omezuje nekontrolované houpání tašky.
To zabraňuje tomu, aby taška při chůzi překážela.

Univerzálně použitelné
díky nastavitelnému suchému zipu

Háček kočárku je připevněn suchým zipem - rychle a snadno. Vzhledem k tomu, že k montáži není potřeba žádné speciální nástroje, lze háček připevnit téměř ke všem rukojetím. Lze je použít i na ochranné madlo sportovní nástavby - například k připevnění hraček.

Snadné použití
držák tašky Clip&Go

Připněte tašky k držáku tašky pomocí karabiny - hotovo. Po sejmutí tašky mohou háčky zůstat na kočárku a jsou kdykoliv připraveny k dalšímu použití. Díky pružině s hladkým chodem lze karabiny ovládat pouze jednou rukou bez velké námahy.


Zvláště odolné
vysoce kvalitní materiály

Vysoce kvalitní materiály činí háčky robustním, stabilním a odolným - i po častém používání stále poskytují bezchybné použití. Díky zpracování polyesteru odolného proti roztržení lze bezpečně přepravovat několik tašek současně.

Detaily produktu:
- Clip&Go: háčky na kočárky umožňují snadné připevnění tašek, kabelek, nákupních tašek nebo hraček z kočárku
- rychlá a snadná montáž díky suchému zipu
- univerzálně použitelné
- robustní a stabilní

Obsah: 2 kusy

Barva Černá
Výrobce Reer