Reer Těhotenské nylonové podkolenky MommyLine

Reer
Vyberte variantu
Produkt má více variant.
Internetová cena: 129 Kč

1 týden
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Díky speciálnímu tvaru textilie Lycra Leg-Care Technology® je na nohy vyvíjen příjemný rovnoměrný tlak, který podporuje krevní oběh a tím zabraňuje zadržování vody.


MommyLine nylonové těhotenské podkolenky

velikosti 35/38, 39/42

Každodenní pomocníci pro těhotné ženy

Během těhotenství se v těle matky zadržuje voda. To často vede ke zvýšenému ukládání vody ve tkáních a otokům. Mnoho těhotných žen nejčastěji trpí tímto zadržováním vody během posledního trimestru těhotenství. Obvykle otékají nohy a kotníky. Reer speciální těhotenské podkolenky podporují tkáně a žíly. Díky mírnému tlaku vyvíjenému podpůrnými podkolenkami je žilám na nohou ulehčen průtok a zadržování vody je zastaveno.

 

Výrazná úleva a větší vitalita v těhotenství

Díky speciálnímu tvaru textilie Lycra Leg-Care Technology® je na nohy vyvíjen příjemný rovnoměrný tlak, který podporuje krevní oběh a tím zabraňuje zadržování vody.

 

Optimální držení bez otlaků

Pletené podkolenky mají mimořádně měkký a elastický lem, který zabraňuje tvorbě modřin a otlaků. Současně podkolenky poskytují optimální podporu bez sklouznutí. 

Nylon MommyLine Maternity Support punčochy jsou k dispozici ve 2 velikostech: 35-38 / 39-42.

 

Další tipy proti unaveným nohám:

Uvolněte nohy co nejčastěji tím, že je zvednete. Může se jednat o pohodlnou židli, v posteli s vyvýšeným roštovým rámy v oblasti nohou, nebo si lehnete na podlahu a natáhnete nohy proti stěně. Je důležité, aby nohy byly výš než vaše pánev, aby byl optimálně podpořen oběh krve a blokované tekutiny.

 

Podrobnosti o produktu:

- ideální pro každodenní použití během těhotenství

- technologie LYCRA® LEG CARE

- výrazná úleva pro unavené a těžké nohy

- příjemný pocit při nošení díky extra měkkému a elastickému lemu: optimální držení bez otlaků, střední třída podpory 8-10 mmHG u kotníku

 

Materiál: 88% polyamid, 12% spandex (LYCRA)

Barva: natur

 

Obsah balení:

1 pár

 

Velikost balení:

9,7 cm x 1,5 cm x 11,0 cm (š xv xv)

Výrobce Reer