Reer Odlitek těh.břicha sádrový MommyLine

Reer
Internetová cena: 599 Kč
1 týden
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Sada pro perfektní odlitek těhotenského bříška.Kromě 5 rolí sádrových obvazů obsahuje sada také 6 akrylových barev pro individuální úpravy. K aplikaci poslouží 2 druhy štětců a míchací paleta. Pro snadné odstranění sádrové formy z těhotenského bříška je součástí setu balení vazelíny.

Unikátní vzpomínka na čas těhotenství

U mnoha žen je těhotenství časem života, který si bude vždy pamatovat. Pro uchování vzpomínek poslouží tento set na sádrový odlitek rostoucího těhotenského bříška. 

Sada pro perfektní odlitek těhotenského bříška

Kromě 5 rolí sádrových obvazů obsahuje sada také 6 akrylových barev pro individuální úpravy. K aplikaci poslouží 2 druhy štětců a míchací paleta. 

Pro snadné odstranění sádrové formy z těhotenského bříška je součástí setu balení vazelíny. 

Jednoduše vytvořte cennou památku

Pro jednoduché a přesné použití mohou být jednotlivé obvazy přizpůsobeny tvaru těla. Například krátké obvazy pro oblast hrudníku. Pro jemné ošetření nejprve naneste na na břicho přiloženou vazelínu. Pak krátce zvhčete vlažnou vodou sádrové obvazy a přiložte je na břicho. 

Po přiložení posledního obvazu nechte asi 15 minut schnout. Nyní stačí jen opatrně odstranit sádrový odlitek z břicha a jste hotovi.

Přizpůsobte si sádrový odlitek 

Po úplném vysušení odlitku, asi po 72 hodinách, jej můžete začít dekorovat. K dispozici je 6 akrylových barev v bílé, zelené, červené, žluté, modré a černé barvě. K míchání jednotlivých barev můžete použít přiloženou míchací paletu.

Doporučený věk: od 32. týdne těhotenství

Obsah balení: 5x sádrový obvaz, 1x vazelína, 2x štětec, 6x akrylová barva, 1x míchací paleta

Velikost balení: 21 cm x 9 cm x 18,5 cm (Š x V x H)


Icon Schrank-und Schubladenriegel

Výrobce Reer