MiniMeis Ramenní nosič G4 skládací

MiniMeis - nosič G4 - to je nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak vidět svět Seznamte se s novým nosítkem pro miminka a batolata navrženým norskými otci! "Nosítko… Zobrazit více

MiniMeis
Vyberte variantu
  • Zobrazit další varianty
Produkt má více variant.
Internetová cena: 4 475 Kč

Nákupem získáte 22 bodů do věrnostního programu.

2 týdny
Kód: P1290479
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


MiniMeis - nosič G4 - to je nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak vidět svět

Seznamte se s novým nosítkem pro miminka a batolata navrženým norskými otci!

"Nosítko MiniMeis jsme vytvořili, aby bylo venčení s miminkem příjemné, snadné a bezpečné. Díky nosítku MiniMeis může vaše batole bezpečně sledovat svět přes vaše ramena. Je to pohodlné pro vás i vaše miminko. vynález. podle časopisu TIME. Jsme hrdí na to, že děláme radost dětem na celém světě "- Julius a Tarjei, spoluzakladatelé MiniMeis.

Nosič MiniMeis je určen pro děti od 6 měsíců do 4 let (max. 18 kg). Skládací nosítko s kompaktními rozměry: 30 x 30 cm, váží pouze 1 kg! Nosítko je testováno na bezpečnost a schváleno podle evropských a amerických norem.

Maximální pohodlí pro rodiče i dítě

Speciálně navržený sedák umístěný těsně nad rameny nositele nezatěžuje krk a ramena. Váha dítěte je rovnoměrně rozložena. S MiniMeis si můžete naplánovat společný výlet a mít tak záruku pohodlí a radosti pro oba.

Bezpeční a šťastní průzkumníci

Při objevování světa v nosítku MiniMeis vaše dítě sedí bezpečně těsně nad vašimi rameny. Je zajištěna bederním pásem a popruhy, které drží nohy. Součástí sady je také úvazek s ramenními popruhy, které nejmenším dětem (6-10 měsíců) poskytují dodatečnou oporu horní části těla. Nastavitelné a měkce polstrované sedadlo zaručuje maximální pohodlí. Zádová opěrka je navržena tak, aby pomohla vašemu dítěti zůstat rovně, když sedí v nosiči.

Malý, ale robustní

MiniMeis váží pouhých 1,5 kg a je nejlehčím rámovým nosičem na trhu. Přestože je nosítko MiniMeis extrémně lehké konstrukce, je pevné a zároveň pevné. Prošel všemi bezpečnostními testy provedenými společností SGS, a to jak v EU, tak v USA. Nosič byl testován se zatížením do 18 kg. Což znamená, že pevný materiál použitý v MiniMeis vydrží větší váhu, než byste chtěli pohodlně nosit. Je tedy opravdu jen na vás, kolik sladkých kil na svá ramena naložíte.

Váš skládací přítel dobrodruh

Dětské nosítko MiniMeis G4 se skládá jako notebook a jeho použití je extrémně snadné. Jeho skladování a přeprava vám také nebude dělat potíže. Vzít své děti na výpravu za dobrodružstvím nebylo nikdy jednodušší!

Specifikace produktu:

  • Nejlepší výhled z bezpečné náruče dospělého
  • MiniMeis nosič pro děti od 6 měsíců do 4 let (max. 18 kg)
  • Kompaktní velikost po složení - 30x30cm
  • Světlo! Váží pouze 1 kg!
  • Bezpečné a pohodlné pro děti
  • Ideální pro každodenní procházky a prázdninové túry

 

Výrobce MiniMeis

Video


Související produkty

MINIMEIS SET RAMENNÍ NOSIČ + BATOH - KROSNY - NOŠENÍ & SPORT MiniMeis

MiniMeis SET Ramenní nosič + batoh

5 690 Kč 2 týdny

Oblíbený
produkt
Detail produktu
4 varianty
Kód: P1291563

Jak správně vybrat