Label Label Skládací vařič, Nougat

Máte chuť vařit? Stačí pár vteřin a můžete začít vařit. Kdykoli a kdekoli. Tento roztomilý a kompaktní vařič od belgické značky Label Label může vaše dítě nosit všude… Zobrazit více

label label
Internetová cena: 1 000 Kč

Nákupem získáte 5 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1351524
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


Máte chuť vařit? Stačí pár vteřin a můžete začít vařit. Kdykoli a kdekoli.

Tento roztomilý a kompaktní vařič od belgické značky Label Label může vaše dítě nosit všude s sebou. Tento skládací vařič je vyrobený z vysoce kvalitního dřeva s certifikátem FSC v kombinaci s barvami na vodní bázi, které jsou naprosto vhodné pro děti.

S touto minikuchyňkou může vaše dítě kdykoli a kdekoli předvést své kuchařské dovednosti. Je zde vše, co potřebuje: pánev a hrnec s pokličkou a odpovídající příslušenství, jako je špachtle, nůž, lžíce a ... velmi důležitá slánka a pepřenka! Nechte vše vařit na vyšší nebo nižší teplotu otáčením pomocí zacvakávacích knoflíků. Po dokončení vaření vařič velmi snadno složíte a veškeré příslušenství uložíte dovnitř. Dobrá práce!

Skládací vařič Label Label podporuje dětskou představivost i kreativitu. Děti se při hře naučí komunikovat s ostatními a procvičí si logické přemýšlení a koordinaci očí a rukou.

Detail produktu:

  • Doporučený věk: 36 měsíců+
  • Dovednosti: Hraní rolí, Podporuje fantazii a představivost, Logické přemýšlení, Sociální interakce
Výrobce label label