Label Label Kuchyňský robot, Nougat

Roztomilý, detailně propracovaný dětský dřevěný mixér pro každého malého kuchaře! Míchat, šlehat, míchat, míchat.... Pojďme péct! S tímto skvělým a pěkným kuchyňským… Zobrazit více

label label
Internetová cena: 750 Kč

Nákupem získáte 3 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1351523
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


Roztomilý, detailně propracovaný dětský dřevěný mixér pro každého malého kuchaře! Míchat, šlehat, míchat, míchat.... Pojďme péct!

S tímto skvělým a pěkným kuchyňským robotem si vaše ratolest bude od nynějška vyrábět vlastní sušenky nebo jiné dobroty.

Tento kuchyňský robot s příslušenstvím je vyrobený z kvalitního dřeva s certifikátem FSC v kombinaci s barvami na vodní bázi, které jsou naprosto vhodné pro děti. Tento kuchyňský robot je přesně to, co malí kuchaři potřebují, aby mohli realizovat své nápadité výtvory.

Mixér se zvedne, aby bylo možné přidat všechny přísady do mísy. Přeložte ji zpět a promíchejte! Otáčením páky v horní části mixéru smícháte všechny přísady. Posuvníkem lze nastavit rychlost míchání.

Sada je doplněna přiloženým příslušenstvím: vajíčkem k rozbití a samozřejmě mlékem. "Skutečný" vzhled a funkce kuchyňského robota podněcují nejen kreativitu a představivost. Děti se také učí vzájemné interakci a procvičují koordinaci očí a rukou.

Detail produktu:

  • Doporučený věk: 36 měsíců+
  • Dovednosti: Hraní rolí, Podporuje fantazii a představivost, Koordinace očí a rukou, Sociální interakce
Výrobce label label