LEANDER CLASSIC™ Mantinel pro dětskou postýlku

Dodejte své dětské postýlce Leander Classic™ ještě měkčí a útulnější pocit s nárazníkem na dětskou postýlku Leander. Měkký bavlněný materiál chrání vaše dítě před malými… Zobrazit více

Leander
Vyberte variantu
  • Zobrazit další varianty
Produkt má více variant.
Internetová cena: 1 990 Kč

Nákupem získáte 9 bodů do věrnostního programu.

4 týdny
Kód: P1290326
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Dodejte své dětské postýlce Leander Classic™ ještě měkčí a útulnější pocit s nárazníkem na dětskou postýlku Leander. Měkký bavlněný materiál chrání vaše dítě před malými nárazy, studeným průvanem a vnějšími hluky a podněty. To vytváří uklidňující atmosféru, která pomůže vašemu dítěti snadněji usnout.

Pevné plátno je vyrobeno z organické bavlny a díky vzdušné fleecové výplni zůstává postel prodyšná. Pro zajištění optimální kvality spánku a přirozené regulace teploty v postýlce zakrývá mantinel pouze jednu polovinu postýlky, protože zajišťuje stabilní proudění vzduchu.

Pokud si přejete, aby mantinel pokrýval celou postel, je možné připevnit dva mantinely. Mantinel lze  připevnit pomocí vázacích pásek a lze jej umístit podle potřeby. Základna dětské postýlky Leander Classic™ má dvě nastavení a mantinel lze použít s oběma nastaveními.

Mantinel je k dispozici v řadě krásných barev, které lze snadno kombinovat a sladit s jinými textiliemi z řady Leander. Každý nárazník je dodáván v odpovídající tašce se zapínáním na šňůrku, kterou lze použít jako brašnu k mnoha praktickým účelům.

Specifikace:

  • Rozměr: Š: 29/36 cm, D: 158 cm
  • Materiál: 100% organická bavlna. Výplň: 100% polyester
  • Hmotnost produktu: 0,66 kg
  • Záruka: 2 roky
  • Údržba: Praní na 40 °C

Výrobce Leander

Video


Související produkty