Nutrilon 3 HA PROSYNEO speciální mléko pro malé děti 800 g

Nutrilon
Internetová cena: 499 Kč
2 týdny
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

  • Nutrilon 3 HA PROSYNEO je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku. Speciální pokračovací mléko, k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a souvisejících projevů alergických onemocnění. Obsahuje unikátní složení, s částečně naštěpenou bílkovinou pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a se SYNEO - unikátní směsí prebiotik GOS/FOS a probiotik Bifidus Breve.Balení obsahuje 800 mg.
  • Důležitá upozornění: Výrobek je určený pro výživu malých dětí od 1 roku věku. Nutrilon 3 HA PROSYNEO má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
  • Dávkování a způsob užití
  • Dávkování je uvedeno na obale.Umyjte si důkladně ruce. Převařte čerstvou pitnou vodu, nechte ji vychladnout. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium Breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40°C. Do hrnečku přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Uzavřete hrneček a důkladně jej protřepte než se prášek rozpustí.
  • Složení
  • Nutrilon obsahuje Laktózu (z mléka), koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový lecitin), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, fosforečnan vápenatý, rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, kyselina L-askorbovou, taurin, L-askorban sodný, síran železnatý, Bifidobacterium Breve M-16V, síran zinečnatý, inositol, sodnou sůl uridin 5- monofosfátu, cytidin 5-monofosfát,DL-alfa-tokoferyl acetát, adenosin 5-monofosfát, sodná sůl inosin 5-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodnou sůl guanosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-alfa-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, kyselinu pteroylmonoglutamovou (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin. Bifidobacterium Breve M-16V 3x107 cfu/g.
  • Upozornění
  • Není určeno pro děti do ukončeného 12. měsíce věku. Nutrilon 3 HA PROSYNEO je možné používat jen pod kontrolou lékaře. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do hrnečku. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

Antialergické ano
Určeno pro věk 1-3 roky, od 1 roku, od 2 let, od 3 let, od ukončeného 14. měsíce
Výrobce Nutrilon

Související produkty