Inglesina Quad Duo sestava bez podvozku 2018

Inglesina
Vyberte variantu
Internetová cena: 12 000 Kč
4 týdny
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Quad Duo, inovativní kočárek 2v1 nabízí bezpečný odpočinek a spánek dítěte a při procházkách i doma. Vanička kočárku je vybavena inovativní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči. V sadě s nejnovější verzí podvozku Quad.

Právě narozené dítě spí až 18 hodin denně. Kromě spánku a mateřského mléka potřebuje pro svůj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečí. Systém Quad Duo vychází z těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě příjemný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.


Systém 2v1 s podvozkem obsahuje prostornou hlubokou vaničku s inovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. Druhou částí systému je vylepšená sportovní sedačka, která je nejenom velmi prostorná, ale i schválena pro použití až do 22 kg hmotnosti dítěte. Jak vanička, tak sportovní sedačka se umístí na nejnovější verzi podvozku Quad v atraktivní titanové barvě s rukojetí v kůži. Doma umístíte vaničku na čistý podstavec Stand Up a dítě může spát dál.

Systém Quad Duo 2v1 se skládá z:

· Hluboké vaničky

· podložky Welcome PadTM

· Matrace

· Sportovní části s boudičkou a nánožníkem

· Podstavec Stand Up pro vaničku

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku ve velikosti XXL, která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 22 kg!, velmi prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena nastavitelnou a prodlužovací opěrkou nožiček, což umožní další prodloužení do délky o 5cm! Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání.

Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku. Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a

uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skládací aluminiový stojan Stand Up INGLESINA pro hlubokou vaničku, sportovní sedačku a autosedačku Huggy (autosedačka není součástí této sady) využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Nasazování a snímání částí je snadné díky systému Easy Clip. Snadno se s nimi manipuluje, protože je velmi lehký. Děťátko pak můžete mít u sebe kdekoli doma. Složený nezabírá místo.

Podvozek Quad 2018. Již čtvrtá generace podvozku Quad je vyrobena z leštěného hliníku, s rukojetí z ekokůže, je kompletně odpružený a s velkými výborně pružícími gelovými koly. Dalším vylepšením je zesílená rukojeť pro dlouhou životnost. Praktický prostorný košík je navržen na zatížení 3 kg. Quad se může pochlubit praktickým jednoručním skládáním a rozkládáním, což oceníte, když druhou rukou budete držet hlubokou vaničku nebo autosedačku. Přitom skládání podvozků Inglesina je navrženo tak, že rukojeť se nedotýká země, když je kočárek složený. Hygiena je velmi důležitá, protože se při péči dítěte musíte dotýkat!

Inglesina nabízí mnoho příslušenství k dokoupení:

Tašky: Dual bag a Day Bag

Příslušenství k vaničce: Kit Auto, adaptér Maxi Cosi, fusak Newborn, pláštěnka a síťka proti hmyzu

Příslušenství ke spoťáku: Baby Snug Pad vložka, stupátko skate, pláštěnka, letní vložka, fusak, slunečník

Rozšířený popis jednotlivých částí:

Nová matrace „Welcome Pad“ pro hlubokou vaničku

Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodující“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány v podobné pozici, jak byly v bříšku své maminky. Je důležité se vyhnout používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome Pad“.

Nová matrace:

- Byla vytvořena na základě zdravotnické pomůcky „START MATT“.

- Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii.

- Poskytuje mimiku prostředí a ochranu, kterou potřebuje zejména v prvních 7-9 týdnech svého života.

- Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání.

- Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

- Díky nastavitelnému klínu pro podepření nožiček se přizpůsobí růstu miminka.

- Umožňuje dokonalou prodyšnost. Díky své struktuře tvořené 3D sítí a pěnovému polstrování pomáhá udržet správnou teplotu dítěte a zabránit jeho přehřátí.

 Matrace v hluboké vaničce

- Je vyrobena z kompaktní pěny s 40 rovnoměrně rozloženými větracími otvory.

- Svrchní materiál, který je v kontaktu s tělíčkem dítěte, je potažen měkkou prodyšnou látkou z jersey.

- Ve spodní části se používá 3D síť pro zlepšení cirkulace vzduchu a zabránění vytváření vlhkosti.

 Stojan Standup

Po návratu z procházky se hodí praktický a hygienický Standup stojan na umístění vaničky v bytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí.

Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand up také autosedačku Huggy.

- Díky stojanu Standup zůstane špína venku.

- Použitený s vaničkou i autosedačkou

- Lehce se přemísťuje z jednoho pokoje do druhého nebo třeba i do bytu prarodičů.

- Může se využít jako postýlka vedle postele maminky a tatínka.

- Lehce se skládá a složený samostatně stojí

- Rozměry: 57x53x70cm(délka, výška,šířka)

- Rozměry ve složeném stavu: 11,5x51x70cm(délka, výška,šířka)

- Hmotnost: 2,3Kg

- Složení materiálu: hliník a nylon

 Opravdu prostorná vanička

V prvních měsících musí miminko ležet na zádech, aby se mohlo volně protáhnout, klidně spinkat a objevovat své okolí , bez toho, aniž by bylo limitováno stísněným prostorem. Velkorysé vnitřní rozměry vaniček Inglesina 76 x 37cm umožní využívání vaničky co nejdelší dobu i když je miminko zabalené do zimního fusaku nebo je oblečeno do tlustého overalu.

Vlastnosti vaničky:

- Prodyšná vnitřní podšívka z podyšného Jersey je zcela odnímatelná a prací v ruce při 30st.C.

- Vnější potah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrování pro lepší ochranu proti teplu a chladu

- Pevná polypropylenová skořepina chrání dítě před náhodnými nárazy a otřesy.

- Opěrku hlavičky je možné plynule dálkovým ovládáním od rukojeti naklonit do 2 poloh (v případě, že dítě nespí, je možné mu opěrku přizvednou, aby vidělo okolní svět).

- Vanička je vybavena speciálním zařízením pro nastavení proudění vzduchu, které se ovládá z praktických důvodů z přední strany: speciální nastavitelné (otevíratelné a uzavíratelné větrací otvory) zajistí přirozené proudění vzduchu a ideální teplotu v létě i v zimě.

- Praktické, transportní madlo, integrované v přední části boudičky, s ergonomickou rukojetí.

- Centrální ovládání pojistek pro uvolnění vaničky z podvozku, v přední části u nožiček.

- Stříška je vybavena síťkou pro lepší ventilaci, kterou je možné odkrýt otevřením zipu v boudičce. Okénko se sítí ve stříšce umožní příjemnou ventilaci vaničky a kontrolu miminka.

- Stříška s UPF50+ UV ochranou – ochrání proti slunečním paprskům i když je slunce již nízko

- Dečka vaničky s ochranou funkcí proti větru může být nastavena do pozice, která je vhodná k ochraně dítěte proti chladu.

- Po dokoupení sady Auto Kit je vhodná pro přepravu autem(skupina 0-10kg). Vnitřní vložka je opatřena systémem "Parking Belt Systém“: dvě boční kapsy k uschování pásů Auto Kit, když se nepoužívají.

- Paspulky, štepování a detaily v kůži shodné s kůží na rukojeti podvozku.

 Technické údaje pro vaničku:

Vnitřní rozměr vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šířka x výška x délka)

Vnější rozměr vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šířka x výška x délka)

Hmotnost: 5,5 kg

Materiál vnějšího potahu: polyester

Materiál vnitřního potahu: polyester

Materiál skořepiny: polypropylen

Rozměry kočárku (podvozek + korbička): 60 x 117 x 86-99,5 cm (šířka x výška x hloubka)

Sportovní sedačka

Velmi prostorná se systémem klimatizace a kompletně polohovatelná do vodorovné polohy s do délky prodlužovací podložkou pod nožičkami, pro plnohodnotný odpočinek.

- Vhodná k používání od narození až do 25 kg (cca 4 let).

- Sportovní sedačka je reverzibilní (poloha na podvozku může být podle volby po směru i v protisměru jízdy - čelem k mamince).

- Díky nové prodloužené opěrce nohou jsou nožičky dítěte vždy pohodlně podepřeny. To umožní využívání kočárku pro delší dobu i v pozici ležení.

- Opěradlo sportovní sedačky nastavitelné do 4 poloh s centralizovaným ovládáním až do zcela vodorovné polohy, včetně opěrky nožiček, a tím zajistí správný držení těla a pohodlí pro dítě.

- „Full Cover“ stříška sportovní části s funkcí prodloužení má nastavitelnou velikost díky praktickému, skrytému zipu. Stříška je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci, i když dítě leží zcela natažené a má speciální síťku pro lepší ventilaci, kterou je možné odkrýt otevřením zipu v boudičce. Okénkem je možno kontrolovat miminko. Je vybavena ochranou proti slunci UVP50.

- Měkký, polstrovaný, široký a dostatečně dlouhý nánožník s funkcí ochrany proti větru perfektně zabalí miminko, může být připnut na boudičku, aby maximálně chránil děťátko před vnějším chladem nebo na madýlko při poloze na sezení

- Madlo a opěrka nohou jsou z technického nepromokavého materiálu, jsou odolné a snadno omyvatelné.

- 5 bodový do 3 výškových pozic nastavitelný bezpečnostní pás s ramenním polstrováním. Zadní strana mezinožního pásu, která se dotýká citlivé pokožky dítěte je potažena měkkým materiálem z Lycry, aby se zabránilo zarudnutí pokožky dítěte.

- Paspulky, lemování a detaily v kůži shodné s kůží na rukojeti podvozku.

- Potah sportovní sedačky i boudička se dají vyjmout a je možné je prát v ruce při 30°C (neždímat, nežehlit).

- Jako volitelné příslušenství je k dispozici zmenšovací vložka Baby Snug Pad pro novorozence

Technické údaje sportovní sedačky:

Šířka zad: 32cm

Výška sedadla: 54cm

Šířka sedadla: 33cm

Hmotnost sportovní sedačky: 3,2 kg

Materiál potahu: polyester

Rozměry sportovního kočárku v rozloženém stavu: 60x112x77,5-94(šířkaxvýškaxhloubka)

Hmotnost sportovní sedačky+podvozku Quad: 12,7kg

Výrobce Inglesina

Související produkty

Jak správně vybrat

Jak vybrat kočárek

Především záleží na tom, co od kočárku očekáváte a na co ho potřebujete. Jiné požadavky bude mít maminka žijící uprostřed města a úplně odlišný kočárek bude potřebovat ta, která bydlí na vsi obklopené přírodou nebo v horách.

Obecně kočárky můžeme rozdělit na hluboké kočárky (určené pro novorozence a malá miminka do cca 8 měsíců), kombinované kočárky (vhodné od narození do 3 let), sportovní kočárky (většinou od 6 měsíců do 3 let) a golfové hole (většinou od 6 měsíců do 3 let, ty praktičtější můžete využít už od narození jako podvozek pro autosedačku 0-13kg).

Před výběrem kočárku byste si měli jako rodiče ujasnit několik parametrů, podle kterých pak budete vybírat mezi jednotlivými modely

  • 3 kola nebo 4 kola?
  • Nafukovací nebo plastová kola?
  • Otočná nebo pevná kola?
  • Přehazovací rukojeť či otočné sezení nebo nemusí být?
  • Nasazovaní autosedačky 0-13 kg podmínkou či ne?
  • Cenová relace?
  • Četnost skládání, požadavky na velikost do auta, do výtahu?
  • Požadavky na barvu?
  • Zkušenosti z vašeho okolí s nějakými kočárky, které vás ovlivnily?

Takové otázky vám budeme klást i při výběru kočárku v obchodě, je dobré se nad těmito otázkami předem zamyslet.

Samozřejmě vám rádi pomůžeme, pokud si v něčem nejste jistí, můžete také u nás kočárek vyzkoušet do auta.


Hluboký kočárek (kočárek pro novorozence)

První volbou může být klasický hluboký kočárek (např. Inglesina). Většinou má o několik centimetrů větší korbičku než kombinovaný kočárek, takže miminko má dostatek pohodlí a prostoru. Klasický hluboký kočárek bývá také dostatečně odpružený a miminko v něm můžete pěkně pohoupat. Hluboký kočárek je vhodný spíše pro potřeby terénních procházek, na spaní na zahradu či pro rodiče, kteří chtějí bezpodmínečně pro začátek kočárek houpací a nevadí jim horší skladnost. Nevýhodou této první volby pak je fakt, že nejdéle za 8 měsíců už musíte řešit další kočárek.

Kombinovaný kočárek (nejčastěji nazývaný trojkombinace)

Výhodou je využití od narození až do 3 let, kromě golfových holí, které později pořídíte kvůli dovoleným a vycházkám na pískoviště, už jiný kočárek nemusíte řešit. Trendem dnešních kočárků je souběžně možnost nasadit na podvozek autosedačku 0-13kg. Nejčastěji se kočárky i takto v setu prodávají, v opačném případě vám rádi poradíme, jaká autosedačka jde na jaký kočárek, a co k tomu je ještě potřeba. Nejoblíbenějšími kombinovanými kočárky jsou ABC Design Viper, Hartan Racer, Dorjan, Noordi, JanéJoolz Day,Tutis, Tutek, Inglesina, Kinderkraft, Adamex, Peg Perego a mnoho jiných. Použití kočárku od miminka je řešeno nasazením hlubokého lůžka na podvozek. Hluboká korba lze na podvozek vždy nasadit směrem k rodiči. Kombinované kočárky mají většinou o pár centimetrů menší korby (či přenosné tašky), pokud čekáte miminko na podzim, nemusí vám v korbičce přestát celou zimu. Většinou rodiče tento požadavek mají, ale ničeho se nebojte. Pokud vyberete dobrou trojkombinaci a pořídíte dobrý fusak, můžete klidně třeba v únoru přendat miminko již do sporťáku. Bude mu pohodlně, bude se těšit z nového prostoru a nového rozhledu. Samozřejmě podmínkou je sporťáček zcela do roviny polohovací, aby mimi mohlo spinkat. Je na vás, zda budete trvat na otáčení sporťáku, abyste na mrně viděli. Některé kočárky to umožňují a některé ne, ty které ne jsou za odměnu mnohem lehčí a skladnější, a pravdou je, že děti které začínají sedět, už o ten opačný směr příliš nestojí.

Při volbě trojkombinace nepodceňte funkční parametry podvozku se sporťákem, který vám bude sloužit nejdéle. Rodiče se často upínají na parametry hlubokého lůžka, protože jeho použití mají nejblíže před sebou a jsou velmi ovlivněni těšením se na malé miminko se samozřejmou potřebou vybrat mu co nejpohodlnější a nejkrásnější korbičku. Ve skutečnosti z ní vyroste dříve, než se rozkoukáte, a další 2 roky budete používat z trojkombinace sporťák, jehož parametrům jste v počátku třeba nevěnovali příliš pozornosti. Toto je velmi důležité si při výběru (často nákladné) trojkombinace uvědomit, aby později nedošlo ke zklamání a nutnosti pořídit jiný sporťák. Tím veškeré výhody trojkombinace zaniknou a naopak se vybírání kočárku stane velmi nákladným koníčkem.

A co trojkolky? Maminky (častěji babičky) diskutují, zda je trojkolový kočárek méně stabilní. I tady platí, že důležitější než počet kol je jak je kočárek vyvážený a jaká je mezi koly vzdálenost. Samozřejmě čím větší vzdálenost mezi koly, tím větší stabilita kočárku. Trojkolku jistě oceníte, jste-li sportovního založení.  Většinou jsou vybavené ruční brzdou a s tímto kočárkem můžete chodit běhat nebo bruslit na in-linech . Je lehčí a lépe zvládá nerovnosti v terénu. Počet kol by neměl být hlavní rozhodovací parametr! I mezi 3-kolovými i mezi 4-kolovými modely jsou v nabídce skutečné poklady. Není jedna varianta obecně horší nebo lepší než druhá.

Sportovní kočárek

U sportovního kočárku je potřebné ujasnit si, kde ho budete nejvíce využívat. Pokud budete často jezdit na procházky po nerovném povrchu, je dobré volit kočárek s odolnou robustní konstrukcí a velkými nafukovacími koly, které v terénu obstojí nejlépe např. TFKBaby Jogger City Elite, X-Lander X-Run, Maxi Cosi Nova, Jané Trider. Jestliže žijete ve městě, bydlíte někde v patře bez výtahu a budete se často pohybovat hromadnou dopravou, volte raději kočárek s lehkou konstrukcí a menšími koly, která se dají natáčet např. Oyster, Baby Jogger City Mini, Britax B-motion, Mamas&Papas Armadillo, Valco Snap, Petite&Mars

Výběr sportovního kočárku většinou řeší jen rodiče, pro které byl první volbou hluboký kočárek. Jinak je sportovní kočárek součástí trojkombinace a jeho výběr řešíte komplexně v rámci funkčnosti celé trojkombinace.    

Golfový kočárek

Další – poslední kapitolou jsou golfky. Tady je důležité pro jak staré dítko golfky potřebujete. Pokud je kupujete pro dvouleté dítě na příležitostné použití, postačí Vám jednoduchý a levný kočárek např. Chicco Multiway, Cybex Callisto, Koelstra Simba, Maclaren Quest, Renolux, Kinderkraft, Petite&Mars, ZOPA, Babypoint Junior Pokud pořizujete golfky pro dítě, které ještě dobře nesedí, je důležité vybírat mezi těmi, co mají polohovatelnou opěrku zad a nožiček a jsou dostatečně pohodlné např. Maclaren, Petite&MarsNuna PeppMamas&Papas, Silver CrossPeg Perego Pliko P3, Inglesina Trip. Případně se lze inspirovat v odstavci věnovaném výběru lehčích sportovních kočárků.

Potřebujete kočárek pro dvě děti?

Kočárky pro 2 děti mají sezení vedle sebe nebo za sebou (CasualPlay, Joie Evalite Duo, ABC Design Tandem, Jané) současným trendem jsou kočárky, kde jsou děti umístěné nad sebou (Babynova Babetto  , Casualplay). Většina kočárků se sezením vedle sebe (Easywalker, Dorjan, Baby Jogger, Maclaren, Baby Monsters, Britax Römer, TFK) má šířku do 80 cm, takže se bez větších problémů dostanete do všech dvěří. Některé typy jsou s hlubokou korbičkou, některé s vložnou taškou na miminka. Na některé je dokonce možnost nasadit 2 autosedačky (Casualplay, Dorjan).
Ušetříte místo například při cestování autem a lépe se s nimi manipuluje třeba v nákupním centru. Kočárky se sezením za sebou tzv. tandemy, jsou skladnější, ale většinou bohužel na úkor pohodlí pro děti a dost špatně se ovládají.

Takže milé maminky, záleží čistě na Vašich potřebách a vkusu. Výběr mezi kočárky je opravdu veliký! A my jsme vám plně k dispozici!