Fillikid Batoh na pleny Berlin grey/black

Batoh na pleny Berlin S přebalovacím batohem Berlin v rolovacím stylu získáte nejen stylový přebalovací batoh se všemi důležitými funkcemi pro přebalování, ale také… Zobrazit více

Fillikid
Internetová cena: 1 790 Kč

Nákupem získáte 8 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1342434
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Batoh na pleny Berlin
S přebalovacím batohem Berlin v rolovacím stylu získáte nejen stylový přebalovací batoh se všemi důležitými funkcemi pro přebalování, ale také moderní volnočasový batoh s cool vzhledem, který můžete používat i dále.

Díky kombinaci pravé drsné kůže a robustní polyuretanové techno tkaniny působí batoh nejen velmi hodnotně, ale je také odolný a připravený na každou túru. Je také vizuálním poutačem a vynikne jako trendy doplněk ve městě i v přírodě.

Přebalovací batoh Berlin je nejen krásný na pohled, ale také nesmírně praktický. Rolovací uzávěr umožňuje zvětšení objemu z 20 litrů na 22 litrů a při úplném otevření dokonce na 25 litrů. Díky praktickému magnetickému zapínání lze koženou přezku otevřít během několika sekund, navíc na zadní straně je další otvor pro rychlý a snadný přístup k věcem uloženým ve spodní části. Praktická přihrádka na přední straně nabízí prostor pro přiloženou přebalovací podložku a malá extra přihrádka na zadní straně nabízí bezpečný úložný prostor pro peněženku, klíče nebo jiné důležité předměty a spolehlivě je tak ochrání před zloději. Po stranách jsou dvě praktické přihrádky, do kterých se vejdou láhve o objemu až 0,5 litru. Další předností je, že jedna z nich je podšitá termomateriálem, což znamená, že kojenecká láhev může být déle teplá nebo že nápoj maminky či tatínka vydrží déle chladný při pozdějším použití.

Díky ergonomicky tvarovaným a měkce polstrovaným popruhům je přebalovací batoh Berlin velmi pohodlný i na delší procházky. Celoobvodový batoh je zakončen dvěma přiloženými upevňovacími klipy, takže batoh lze snadno připevnit na madlo kočárku. Jako další bezpečnostní prvek tyto klipy odrážejí světlo světlometů automobilu v noci nebo za soumraku.

Podrobnosti:
- rolovací batoh s magnetickým zavíráním
- velikost variabilně nastavitelná - od 20L do 25L
- aplikace z pravé kůže
- držák na kočárek/buginu s odrazkou
- přebalovací podložka v ceně
- tepelná přihrádka na láhev
- mnoho přihrádek
- ergonomická dobře polstrovaná držadla na přenášení

Technické podrobnosti:
rozměry zcela otevřené (délka x šířka x výška): 28 x 16 x 55 cm
rozměry zcela uzavřené (délka x šířka x výška): 28 x 16 x 41 cm
objem: 20/22/25 litrů
materiál: kožené detaily, jako je spodní část, zip, rukojeť a přezka z drsné kůže, obsahují netextilní složky živočišného původu
hlavní materiál: polyamid, polyurethan
hmotnost: 0,7 kg

Výrobce Fillikid