Reer Kapsář TravelKid Tidy

Reer
Internetová cena: 319 Kč
Není dostupné
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Pro bezpečné skladování hraček, knih apod., chrání sedadlo od nečistot, vhodný pro všechna běžné sedadla.

Pořádek a ochrana na cestách

Dlouhé jízdy autem mohou být někdy opravdu stresující pro rodiče a děti. Dlouhé sezení a monotónnost jízdy se pro děti rychle stane nudným. Nechtějí jen sedět, potřebují zaměstnat. Pllyšáci, knihy a další hračky zpříjemní zábavu. 

V kapsáři TravelKid Tidy můžete uložit všechny věci, které zabavují Vaše děti a zároveň chrání sedadla před nečistotami. 

Ochranný kapsář je jedním z produktů Reer TravelKid. Tyto produkty zajišťují bezpečnost a pořádek v autě a usnadňují cestování s dětmi.

 

Užitečný kapsář

pomocník pro bezpečné ukládání

S TravelKid Tidy má vaše dítě vždycky po ruce své hračky. Sedm různých oddílů - některé s uzávěrem na suchý zip - nabízí dostatek prostoru pro vše, co potřebujete na cestách: od plyšových hraček až po knihy a malování na cestách. Můžete se soustředit na uvolněnou jízdu, protože o vaše dítě je dobře postaráno a vše je bezpečně uloženo. 

 

Praktická ochrana opěradla

brání znečištění dětskou obuví

Vzhledem ke své velikosti organizátor zakryje celou zadní plochu sedadla většiny vozů. Pokud vaše dítě se špinavými botami kopne do předního sedadla, je chráněno TravelKid Tidy před znečištěním. Díky vodě a nečistotám odpuzujícímu materiálu lze organizér po jízdce snadno a rychle vyčistit.

 

Rychlé a snadné uchycení

vhodné pro všechna běžná autosedadla

Kapsář je připevněn k sedadlu v několika jednoduchých krocích. Jednoduše položte popruhy kolem opěrky hlavy a sedadla, zavřete sponu a utáhněte. 

Díky dlouhým pásům je TravelKid Entertain dokonale ideální i pro široká sportovní sedadla.

 

Pořádek, bezpečnost a zábava

s TravelKid v autě

Nová řada TravelKid obsahuje různé autodoplňky. Všechny produkty jsou zaměřeny na to, aby bylo cestování pro vaše dítě co nejpříjemnější a chránilo auto před nečistotami a poškozením. Kromě kapsářů na zadní části předních sedadel jsou součástí sortimentu také ochranné podložky, úložný box s organizérem a podložka na malování. 

Při výběru materiálu byl kladen velký důraz na kvalitu a kvalitní zpracování. Všechny produkty TravelKid jsou vyrobeny z materiálu odpuzujícího vodu a nečistoty a lze je snadno čistit.

 

Podrobnosti:

- pro bezpečné skladování hraček, knih apod.

- chrání sedadlo před znečištěním

- vhodný pro všechna běžná sedadla

- extra dlouhý popruh - také vhodný pro sportovní sedadla

- snadno se čistí díky vodě a nečistotám odpuzujícímu materiálu

 

Rozměry: cca 41 x 58 cm

Materiál: polyester

Bbarva: šedá melanž

Obsah balení: 1x kapsář na zadní část předních sedadel auta

 

Velikost balení: 9,7 cm x 6 cm x 23,5 cm


Výrobce Reer

Související produkty