Vulli Hrací panel „Touch and play“

Vulli
Internetová cena: 1 229 Kč
1 týden
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Hrací panel „Touch and play“
Interaktivní, hrací panel s aktivitami je ideální k pobavení a stimulaci vašeho dítěte!

Věk: 3 měsíce+

Tento hravý aktivní panel nabízí spoustu aktivit se žirafou Sophií a jejími přáteli. Panel je ze 100% pokrytý pěnou pro optimální bezpečnost.


Dítě si může hrát ve třech možných pozicích: na kolenou, na zemi, nebo když panel zavěsíte z postele pomocí tří textilních pásků.

Mnoho aktivit k prozkoumávání: šest zvířecích zvuků:

ptáček Kiwi (1), kačena Quack – quack (2), pejsek Pilou (3), myška Joséphine (4), kocour Lazare (5), a nakonec i žirafa Sophie se svým slavným honk-honk! (6) Šest živých melodií a také klávesy ke komponování vlastní hudby dítěte. Do-re-mi-fa-so-la-si-do…. (7) Hravé uspořádání na panelu pomáhá dětem naučit se vztahu příčiny a následku a zlepšit svou fyzickou zručnost.

Nastavitelná hlasitost zvuku.

Obal lze prát v pračce na 30°C.

Napájení: 3 × AAA baterie (prodávají se samostatně)

Výrobce Vulli

Jak správně vybrat

My First Nici - Můj první mazlíček

Svět miminek je tak něžný a citlivý! Choulostivá dětská pokožka vyžaduje hebounké pohlazení, ouška přijmou jen tu nejtišší ukolébavku a oči zaujme jen vyvážená kombinace něžných barev s kontrasty. Prvním mazlíčkem se nestane jen tak obyčejná hračka. Náročným požadavkům miminek vyhoví nejjemnější plyšové hračky My First Nici.

Značka pro náročné maminky a citlivá miminka

Německá značka My First Nici je zárukou prvotřídní kvality. Tento vysoký standard určily právě německé maminky, které podle průzkumů mají na dětské hračky neobyčejně vysoké nároky. Vyžadují kvalitu, funkčnost hraček a ještě navíc ušetřit. České maminky rozhodně za německými nejsou pozadu. V požadavcích na hračky pro své děti mají stejně vysoké nároky. Chtějí to nejlepší!

Hračky My first Nici jsou navrhovány a vyrobeny přesně na míru všem náročným maminkám. Jaké jsou jejich požadavky?

  • Očekávají kvalitu a bezpečí. Takže jsou hračky My First Nici ušité z nejjemnějšího plyše a materiálů, které procházejí přísnými atesty.

  • Vyžadují funkčnost hraček.
    Proto jsou hračky My First Nici detailně propracované tak, aby se podílely na správném rozvoji dětských smyslů.
  • Chtějí šetřit peníze i životní prostředí, a tak jsou hračky My First Nici navrženy tak, aby rostly zároveň s vaším děťátkem. V každém měsíci vývoje dítě zaujme jiná funkce hračky, nemusíte proto stále kupovat nové.


Kolekci My First Nici provází zajíček Tilly a medvídek Taps. Mají podobu plyšových mazlíčků, mazlících deček, chrastítek nebo hrazdiček na kočárek. Nechybí ani dětmi tolik oblíbené skládací kroužky, měkké knížky ani hrající telefon, domeček a míček. 

Zaváděcí ceny do konce roku 2011 - pouze v Malvíku!