Doprava zdarma
Přispějeme 1 000 Kč
Oblíbený
produkt

BabyStyle Prestige3 Classic 6v1 Flint 2021

Kolekce Prestige3 je navržena s ohledem na své uživatele, odkazuje na dědictví a poskytuje jim opravdový pocit hrdosti. Značka Prestige je určená rodičům, kteří ocení… Zobrazit více

BabyStyle / EGG / Oyster
Internetová cena: 19 999 Kč

Nákupem získáte 99 bodů do věrnostního programu.

Přispějeme 1 000 Kč Jak získat příspěvek se dočtete zde.

1 týden
Kód: P1178106
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Kolekce Prestige3 je navržena s ohledem na své uživatele, odkazuje na dědictví a poskytuje jim opravdový pocit hrdosti. Značka Prestige je určená rodičům, kteří ocení kvalitu a maximální jízdní pohodlí a je zárukou, že se za vámi budou ostatní na procházkách otáčet. 


Tradiční design kočárku s nádhernými moderními úpravami

Inovace změnila způsob, jakým žijeme, a stala se pro nás pro všechny výzvou. BabyStyle UK na tyto změny reaguje a díky neustálé spolupráci s těmi nejlepšími celosvětovými partnery přichází s novými výrobky, přičemž ale nikdy nezapomíná na své kořeny. Klasický britský design je koneckonců často považován za ten nejlepší na světě.

Kočárek Prestige3 ve verzi podvozku Classic představuje tradiční design s chromovým rámem a vysoce výkonným odpružením. 

Podvozek Classic:

Bezkonkurenční rám Classic značky Prestige je známý svým robustním podvozkem a perfektním odpružením, který poskytuje svým majitelům dokonalé pohodlí. Prestige Classic je připravený zdolat jakýkoliv terén a přitom si zachovává svůj perfektní styl. V jeho výbavě najdete velká paprsková kola s odolnými nafukovacími gumovými plášti. Polohovatelná, ručně prošívaná rukojeť mu dodává celkový elegantní nádech.

Hluboký díl Classic je pevný a vhodný i pro příležitostné celonoční spaní. Najdete zde dokonce i funkci „opěradla v sedě“. Mezi nové vlastnosti patří také univerzální úchyty umožňující jeho majitelům nasadit na podvozek sedací část nebo hluboký díl v libovolné variantě z nové kolekce romantických barev. 

Specifikace:

Váha: 11,1 kg

Rozměry složeného rámu: 83 cm (délka) x 61 cm (šířka) x 40 cm (výška)

Rozměry plně otevřeného rámu: 112 cm (délka) x 61 cm (šířka) x 75 – 110 cm (výška) 

Vnitřní rozměry hlubokého dílu: 32 cm šířka x 20 cm (hloubka) x 72 cm (délka)

Rozměry sedací části: 32 cm (šířka) x 26 cm (hloubka) x 85 cm (délka plně sklopené části)  

Výška rukojeti: 75 cm – 115 cm

Vhodné od narození

Kolekce Prestige3 je dostupná celkem v 9 barevných variantách: Fern, Liquorice, Ballerina, French Navy, Frost, Misty Grey, Flint, Blizzard, Barley.

Textilní sada

Součástí hlubokého kočárku Prestige3 je také odpovídající textilní sada – se sedací částí vhodnou k umístění na rámu směrem k rodiči nebo do okolí, s nánožníkem, fusakem, přebalovací taškou a slunečníkem. Dodatečně si můžete zakoupit i kompatibilní autosedačku.

Součásti balení není pláštěnka a adaptéry na autosedačku (lze dokoupit zvlášť jako příslušenství). 

Barva Šedá
rozsah kombinace Set s příslušenstvím
Adaptéry na autosedačku CSA (Maxi-Cosi) adaptér
Výrobce BabyStyle / EGG / Oyster

Jak správně vybrat