BaaVi Dřevěná abeceda nejen na cesty

Škola hrou! Chcete, aby se vaše děti bavily a zároveň se i něco naučily? Představujeme vám Dřevěnou abecedu nejen na cesty – skvělou kombinaci kvalitní české zábavné… Zobrazit více

BaaVi
Internetová cena: 390 Kč

Nákupem získáte 1 bod do věrnostního programu.

2 týdny
Kód: P1346556
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Škola hrou! Chcete, aby se vaše děti bavily a zároveň se i něco naučily? Představujeme vám Dřevěnou abecedu nejen na cesty – skvělou kombinaci kvalitní české zábavné hračky a vzdělávací pomůcky.

Naše dřevěná abeceda není jako každá jiná: Děti si na dřevěná smrková kolečka jednotlivá písmenka nalepí samy. Abeceda je tak bude bavit od samotného rozbalení krabičky.  Písmenka se navíc budou učit přirozenou, hravou cestou a ještě budou nenásilnou formou trénovat jemnou motoriku.

Naše dřevěná abeceda je tak víc než jen hračka - je to nástroj, který pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku a také lásku k učení.

Máte už větší děti? Soutěžte s nimi, kdo vymyslí za použití koleček více slov, kdo delší slovo, kdo větu…

Stejně jako naše dřevěné pexeso, je i dřevěná abeceda perfektní na cesty - zabaví vaše děti na dlouhé jízdy autem, vlakem, v letadle, při pikniku, grilování i na dovolené…

Co na to říkáte? Ukažte svým dětem, jak se může učení stát zábavou. Objednejte Dřevěnou abecedu nejen na cesty ještě dnes. Protože učení by mělo být zábava, nikoli povinnost.

Balení obsahuje:

- 42 smrkových koleček, prumer 40mm

- 42 velkých písmen abecedy (včetně těch s diakritikou)

- bavlněný, designový, ručně šitý pytlík


Výrobce BaaVi