BEBACARE Flora kapky s probiotiky 5 ml

doplněk stravy vhodný od narození pomoc při akutním průjmu i při průjmu spojeném s užíváním antibiotik pro podporu střevní mikroflóry kombinace pečlivě vybraných látek… Zobrazit více

Beba
Internetová cena: 488 Kč

Nákupem získáte 2 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1354685
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


  • doplněk stravy vhodný od narození
  • pomoc při akutním průjmu i při průjmu spojeném s užíváním antibiotik
  • pro podporu střevní mikroflóry
  • kombinace pečlivě vybraných látek
  • speciálně navrženo pro kojence a malé děti

Nestlé BEBACARE Flora kapky s probiotiky jsou doplňkem stravy, který je vhodný již od narození. Obsahuje probiotický kmen L. rhamnosus, který napomáhá při akutním průjmu, při průjmu spojeném s užíváním antibiotik a podporuje střevní mikroflóru. Kombinace pečlivě vybraných látek pomáhá řešit specifické problémy těch nejmenších a podporuje tak jejich správný vývoj. Kapky s probiotiky od značky Nestlé BEBACARE jsou speciálně navrženy pro kojence a malé děti.

Před zahájením užívání jakéhokoli doplňku stravy informujte ošetřujícího lékaře. Poraďte se s pediatrem pokud dítě již konzumuje jiné produkty obsahující stejné kmeny bakterií mléčného kvašení. Nesmí být konzumováno nikým, kdo může mít nebo má potvrzenou poruchu imunity, pokud to nedoporučí ošetřující lékař. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek není náhradou mateřského mléka ani vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Před každým použitím několik sekund dobře protřepte. Otočte lahvičku dnem vzhůru, aby se pomalu vytvořila kapka! Kapky lze aplikovat přímo na prsní dvorce nebo na lžičku a smíchat s mateřským mlékem nebo náhradní mléčnou výživou.

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, bakterie Lacticaseibacillus rhamnosus ATCC 53103, olej z máslovníku. 

Výrobce Beba