Kiddy Evolution Pro 2015

Internetová cena: 4 690 Kč
skladem ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: Kiddy Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox - spočítat / podmínky Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách

Tento produkt je dostupný také v následujících variantách

Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 350 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

světová novinka od Kiddy – autosedačka 0+ s patentovanou polohou pro ležení

návod_evolution-aircraft_CZ.pdf.zip (1019 kB)Zobrazit | Stáhnout


Stručný popis najdete níže, delší je v příloze v letáku Evolution.

Světová novinka v kategorii 0-13 kg !

- schváleno podle ECE R 44/4

- jediná v této kategorii s ortopedickým atestem AGR

- navrženo ve spolupráci s pediatry

- jednoduchým pohybem madla se změní na pohodlnou vaničku

- po dokoupení speciální vložky vhodné také pro předčasně narozené děti!

- materiály nejvyšší kvality pro dokonalý komfort

- kompatibilní se všemi typy kočárků

 Kiddy Evolution Pro je dětská autosedačka,která je pro svůj inovativní design nejlepší volbou v případě, že je pro Vás důležitá bezpečnost a ergonomie. Inspirace čerpaná z přírody se promítla do jednoduchého,vejci podobného tvaru nabízejícího velkou pevnost a ochranu.

Během přepravy Kiddy Evolution Pro chrání dítě doslova stejně jako skořápka chrání rostoucí mládě. Po vyjmutí z vozidla,zůstává v ní dítě uvolněné a spící, neboť je vybavena skrytým mechanismem.

Pouhým otočením rukojeti, se změní geometrie lůžka z ochranné pozice na pozici na ležení, která je mnohem rovnější, a tak lepší pro páteř dítěte. Pozice na ležení smí být použita pouze mimo vozidlo, když je Kiddy Evolution Pro nasazena na podvozku kočárku nebo funguje jako houpací lehátko. Mechanismus změny geometrie také zajišťuje, že pokud je nastavena v pozici na ležení, jsou uzavřeny průchody pro bezpečnostní pásy a není ji možné upevnit do vozidla

Protože svým použitím nebude Kiddy Evolution Pro stále skryta ve vozidle, je dodávaná v široké paletě barev plastů i potahů, tak že si rodiče mohou vybrat klasický nebo více současný styl.
Pročř koupit Kiddy Evolution Pro:

je vybavena ergonomickou pozicí na ležení s atestem AGR

vysoká úroveň bezpečnosti

vysoká úroveň designu

maximálně pohodlná pro dítě

vysoká kvalita provedení

možnost upevnění na podvozky Kiddy nebo i jiných značek

jsou-li kompatibilní s Maxi Cosi

měkce polstrované 3-bodové vnitřní pásy

integrovaná sluneční stříška

vysoká úroveň hygieny - prací, zcela snímatelný potah

snadné a bezchybné upevnění do vozidla, možnost ISOFIXu

velmi přizpůsobivá růstu dítěte

velká nabídka praktického příslušenství

Specifikace:

Hmotnost cca 4,9 kg

Rozměry: 66x44x62 cm

Milí partneři kiddy,

i letos prověřil Stiftung Warentest a ADAC mnoho autosedaček. ,,Kiddy evolution pro2“ přitom získala výsledek,,Dobré“ (známka 1,9) s isofixovou bází i upevněná samotnými pásy auta.

V oblasti bezpečnosti získala hodnocení ,,velmi dobré“ při čelním nárazu, který je v 45,1% nejčastějším typem kolize při nehodě s dětmi v autě (zdroj: průzkum dopravních nehod TU Dresden, červenec 2013).

Stiftung Warentest kromě toho chválí i směrování pásů, jednoduché vložení dítěte a vhodnou pozici na sezení.

,,Autosedačka sedí stabilně ve vozidle. Instalace autosedačky do vozu je jednoduchá a rychlá. Poskytuje dítěti dobrý výhled“, takový je posudek ochránců spotřebitelů.

Z řady celkem 16 testovaných skořepin se však ,,kiddy evolution pro2” odlišila zcela unikátní vlastnosti: Díky KLF technologii disponuje sedačka od kiddy obzvláště rovnou, ergonomicky výhodnou polohou na ležení. Porodní asistentky a dětští lékaři radí: Rodiče by neměli své děti nechávat dlouho v přenašečce. Tvar lůžka přenašečky pokřivuje držení těla a způsobuje silné zatížení pro ještě měkké kosti a páteř. Pokrčené nohy mohou tlačit na žaludek a plíce, dýchání je ztížené. Takovéto pokřivené držení těla může být v některých případech život ohrožující,” řekl Dr. Jörg Schriever, zmocněnec pro dětské nehody z lékařské společnosti pro děti a mladistvé v ÖKO-testu vydání ,,Spezial Baby 2014”.

Nezávislá zkušební komise složená z expertů z oblasti medicíny a dalších oblastí vědy testovala a potvrdila tuto (pro malé děti velmi důležitou) vlastnost autosedačky. A ,,kiddy evolution pro2” byla udělena právě cena AGR-Gütesiegel (Aktion Gesunder Rücken e.V.)

Prostřednictvím těchto výsledků testů ukazuje kiddy opakovaně, že bezpečnost a technická inovace je, u tohoto rodinného podniku z Hofu, na prvním místě a získává za to pravidelně ty nejlepší známky.

Stiftung Warentest doporučuje i další autosedačky od kiddy. Je to proto, že žádná z nových autosedaček nezískala v letošním testu tak dobré výsledky jako kiddy již dříve.

Ve skupině 1 (9-18 kg) doporučuje Stiftung Warentest kiddy phoenixfix pro2 a ve skupině

1/2/3 (9-36kg) kiddy guardian pro2. Pro skupinu 2/3 (15-36kg) radí Stiftung Warentest

cruiserfix pro.

Informace o rozdílech mezi kiddy evolution pro a evolution pro2, stejně jako další

obchodní informace pro Vás právě připravujeme. Se svými dotazy se neváhejte obracet na

své obchodní zástupce nebo naše obchodní oddělení.

isofix nemá / lze dokoupit
Výrobce Kiddy


Kiddy Lunafix (vč. vložky, báze, stříšky) 2015

Sleva
F Kiddy
Kiddy Lunafix (vč. vložky, báze, stříšky) 2015
1 týden 9% 10 440 Kč
9 490 Kč Více info

Autosedačku byste si měli pořídit ještě před narozením miminka, abyste ji mohli použít hned při první jízdě z porodnice domů. Používání dětské autosedačky je uloženo zákonem a chrání dítě před následky dopravní nehody. Dítě je bezpečně připoutané 3-bodovým nebo 5-bodovým pásem do sedačky, a sedačka sama je uchycena 3-bodovým autopásem, nebo je zaklíněna do základny, která je uchycena 3-bodovým pásem nebo do isofixu. V kategorii od narození (0-13kg) neexistuje model autosedačky, která by měla isofix přímo na sobě, vždy jen prostřednictvím základny neboli báze. Nikdy nezapomínejte dítě usadit do autosedačky, i když se chystáte jet jen krátký úsek cesty!

Na každé schválené autosedačce musí být uvedena zkušební značka, která zaručuje, že sedačka prošla testy evropské normy (E). Zkušební značka má oranžovou barvu, a mimo jiné obsahuje výrobce, povolení pro váhovou kategorii a sériové číslo. Nikdy ji z autosedačky neodstraňujte!

Jedna autosedačka nestačí

Od narození až do 12 let věku dítěte budete potřebovat 2-3 autosedačky. Pro miminka jsou vhodné autosedačky připomínající tvarem vajíčko, a jsou určeny od narození do 13kg (většinou do roka). Mají madlo k snadnému přenášení a v mnoha případech jdou pomocí adaptérů připevnit i na kočárek. V autě se umisťují výhradně proti směru jízdy, na zadní sedadla, na přední pouze v případě, že je deaktiv

ován airbag. Nejoblíbenějšími značkami v této kategorii jsou Maxi Cosi, Romer, Cybex, BeSafe aj.. Od jednoho roku do čtyř let už můžete používat klasickou autosedačku, která se instaluje po směru jízdy. Pro dítě od čtyř do dvanácti let budete potřebovat sedačku s podsedákem a výškově nastavitelnou opěrkou zad. Současným trendem jsou autosedačky, které druhý a třetí krok spojují, tj. slouží pro váhovou kategorii 9-36kg. Bezpečnostní testy v této kategorii vyhrávají modely s předním pultem (např. Kiddy, Cybex..)

 

Rozdělení autosedaček podle ECE skupin

Autosedačky se rozdělují do jednotlivých skupin podle evropských norem, které se řídí vahou dítěte.

 • ECE skupina 0 - do 10 kg, přibližně 0 – 9 měsíců
 • ECE skupina 0+ - do 13 kg, přibližně 0 - 12 měsíců
  Takovým typům autosedaček se běžně říká vajíčka nebo skořepiny. Upevňují se na zadní sedadlo proti směru jízdy pomocí autopásů nebo do základny. Autosedačky mívají držadlo, díky němuž můžete dítě snadno přenášet. Autosedač ku můžete použít i mimo auto jako houpající kolébku.
 • ECE skupina I - 9 až 18 kg, přibližně od 9 měsíců do 4 let
  Tento typ autosedačky je určený dětem, které už se umí samy posadit, ale přesto potřebují ještě oporu do všech stran. Umisťuje se na zadní sedadlo po směru jízdy. Upevňuje se 3-bodovým autopásem, anebo pomocí systému ISOFIX. Dítě uvnitř sedačky je připoutáno 5-bodovým pásem s nastavitelnou délkou, případně pomocí předního pultu.
 • ECE skupina II - 15 až 25 kg, přibližně od 3 do 6 let Tato kategorie není výrobci příliš zastoupena.
 • ECE skupina III - 22 až 36 kg, přibližně od 6 do 12 let nebo do výšky 150 cm Tato kategorie není výrobci příliš zastoupena.
 • ECE skupina II,III – 15-36kg, přibližně od 3 do 12 let
  Tyto autosedačky už nemívají vlastní pásy, dítě se do ní v autě usadí a připoutá se včetně sedačky 3-bodovým autopásem. Pokud má autosedačka systém Isofix, je do něj instalována a dítě pak autopásem přes sebe i sedačku. Vybírejte autosedačku, která má i v této kategorii možnost polohování do lehu, výškově nastavitelnou opěrku zad, komfortnější autosedačky mají ještě šířkové nastavení v ramenou.
 • ECE skupina I,II,III – 9-36kg, přibližně od 9 měsíců do 12 let
  Velmi oblíbená volba rodičů, protože přináší úsporu pořízení jedné autosedačky, a v dnešní době už to není volba na úkor bezpečí či pohodlí dítěte. Tyto autosedačky jsou vyráběné buď s pásy, které jsou později odnímatelné, anebo s předním pultem bez pásů. Ve všech ohledech „rostou s dítětem“

Obecné shrnutí na závěr

Sedačky se v autě upevňují buď systémem ISOFIX, kterým musí být vybaveno vaše auto i autosedačka, nebo bezpečnostním pásem pro dospělé. Pokud máte v autě systém isofix, někteří výrobci již nabízejí základnu, která slouží pro autosedačku 0-13kg a poté ještě i 9-18kg, což vede k významné úspoře investic. (např. Maxi Cosi..) Při instalaci dětské sedačky dobře přitáhněte bezpečnostní pás a zkontrolujte, že je sedačka pevně usazena na místě nepohybuje se ze strany na stranu. Ujistěte se také, že jste dítěti dobře nastavili a utáhli pásy. Nezapomeňte, že jedině správné připevnění sedačky k autu zaručuje bezpečí dítěte! Proto se nepokoušejte vymyslet vlastní způsob přichycení, ale vždy důkladně prostudujte návod, který je součástí autosedačky.

 • Po nehodě sedačku dál nepoužívejte

Mohou se v materiálu vyskytovat mikrotrhliny, kvůli nimž už nebude sedačka stabilní. Je možné takovou autosedačku poslat na testy k výrobci.
Kupujte vždy novou autosedačku. U sedačky z druhé ruky si nemůžete být jistí, zda nemá poškozené některé části, což by mohlo snížit její bezpečnost.

 • Nepodceňujte výběr autosedačky

Řiďte se hlavně vahou, věkem a výškou dítěte. Dítě by rozhodně nemělo autosedačku přerůstat. Autosedačka musí svým tvarem i technickým provedením pasovat do vašeho auta. Pokud je vaše auto vybaveno ISOFIX systémem (úchyty pevně spojené s karosérií auta), usnadní vám to jak samotnou instalaci, tak i manipulaci s autosedačkou. Všímejte si také materiálu, z něhož je autosedačka vyrobena. Potah sedačky by měl být příjemný, měkký a měl by umožňovat dobrou ventilaci, aby se dítě nepotilo. Potah by měl být snímatelný a vhodný k vyprání.

Pozor! Autosedačku je třeba vždy vyměnit v případě, že dítě dosáhne maximálně stanovené váhy nebo již hlavou převyšuje vrchol skeletu.

 

Všechny autosedačky je možné u nás před obchodem vyzkoušet přímo do auta.


Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >